Podstawowe

Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem robót brukarskich. Początki naszej działalności sięgają roku 1996 i związane są ze świadczeniem usług transportowych oraz handlem materiałami budowlanymi, a w szczególności kostką brukową. Doceniając walory estetyczne i szerowkie możliwości jej zastosowania postanowiliśmy w roku 2000 poszerzyć działalność o usługi brukarskie. Dzięki ogromnej ilośći przeprowadzonych inwestycji, nabyliśmy odpowiedniego doświadczenia potrzebnego do zrealizowania nawet najtrudniejszych zadań - tych prywatnych jak również dla firm i instytucji.

Obecnie stanowimy integralną część rynku usług brukarskich, dzięki czemu mamy możliwość szybkiej i skutecznej reakcji na wszelkie zapotrzebowania. Nasi klienci zawsze pozostają w zadowoleniu po zakończonych realizacjach naszych wybitnych projektantów.

W roku 2015, poszerzyliśmy działalność naszej firmy o sprzedaż oraz montaż ogrodzeń zarówno do grodzenia posesji prywatnych jak również budynków oddanych do użytku publiczego: obiektów sportowych, fabryk, parków.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jak i do odwiedzenia naszej siedziby w Rybniku, gdzie znajdą Państwo mnóstwo inspiracji oraz fachową poradę naszych konsultantów.

Infrastruktura drogowa

 

Specjalizujemy się również w realizacji projektów z zakresu infrastruktury drogowej.
Podczas prowadzonych prac korzystamy z materiałów najwyższej jakości, które dają gwarancję użytkową na długie lata. Do infrastruktury drogowej zaliczamy również projektowanie przestrzeni publicznej, która bezpośrednio się z nią styka. Potwierdzeniem naszej rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług są liczne zakończone przedsięwzięca, które można zobaczyć na zdjęciach przedstawionych poniżej.

Realizacje

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z uwzględnieniem etapów realizacji.

Projekty

Poniżej znajdują się podglądy projektów, które są tworzone przez naszych projektantów.