Bramy przesuwne

Oferujemy systemy automatyki do bram przesuwnych, opartej na odpowiednio dobranych rozwiązaniach konstrukcyjnych, które gwarantują długie oraz bezawaryjne działanie bramy.

Sercem całego mechanizmu jest dobrze dobrany napęd, który jest odpowiedzialny za komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie siłowniki są perfekcyjnie dopasowane pod konkretny ciężar, rozmiar oraz częstotliwość i szybkość otwierania bram przesuwnych.

W naszym sklepie znajdą Państwo asortyment renomowanej firmy Nice, która jest największym producentem automatyki do bram w Polsce.

Bramy skrzydłowe

Mając świadomość jak istotny jest komfort i bezpieczeństwo użytkowania bramy skrzydłowej - proponujemy Pańswu szereg sprawdzonych rozwiązań opartych o niezawodny napęd największego producenta bram w Polsce - firmy Nice. Każdy napęd do bram skrzydłowych został ściśle dopasowany pod konkretne parametry - między innymi - kąt otwarcia, wielkość i długość skrzydeł czy częstotliwość użytkowania. Przedstawiony w naszej ofercie system do automatyki bram skrzydłowych jest idealnym połączeniem estetyki, trwałości oraz wygody użytkowania.

Akcesoria

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta oferujemy również szeroki asortyment akcesoriów do automatyki bramowej, dzięki którym praca z naszym systemem bramowym będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. W sprzedaży posiadamy między innymi:

- Fotokomórki

- Centrale sterujące

- Lampy

- Piloty

- Akumulatory podtrzymujące napięcie

Montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż automatyki bramowej. W celu ustalenia terminu zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem komórkowym: +48 721 699 259. Zachęcamy również do składania zamówień/ustalenia terminu przez adres mailowy: [email protected] lub bezpośrednio w naszej siedzibie firmy: ul. Lipowa 56, 44-207 Rybnik. Zapraszamy!